• UE

Kadra

mgr Maria Libura

Kierownik Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Collegium Medicum z Centrum Symulacji Medycznej

tel. 89 524 56 86

e-mail: maria.libura@uwm.edu.pl

Pokój 206A

 

dr inż. Ewa Kowalska

Kierownik Projektu

„Program rozwojowy Wydziału Nauk Medycznych (po zm. WL i WNoZ/SzZP) w Olsztynie”

tel. 89 524 56 85

e-mail: ewa.kowalska@uwm.edu.pl

Pokój 203

 

dr Dagmara Głód - Śliwińska

Asystent kierownika projektu / Specjalista

tel. 89 524 56 70

e-mail: dagmara.glod@uwm.edu.pl

Pokój 207

 

lic. Danuta Prak

Instruktor symulacji medycznej

tel. 89 524 56 85

e-mail: danuta.prak@uwm.edu.pl

Pokój 203

 

mgr inż. Andrzej Stankiewicz

Instruktor symulacji medycznej

tel. 89 524 56 85

e-mail: andrzej.stankiewicz@uwm.edu.pl

Pokój 203

 

mgr Klemens Baranowski

Instruktor symulacji medycznej

tel. 89 524 54 64

e-mail: klemens.baranowski@uwm.edu.pl

Pokój 107

 

mgr inż. Natalia Cybulska

Instruktor symulacji medycznej

tel. 89 524 54 64

e-mail: natalia.cybulska@uwm.edu.pl

Pokój 205

 

mgr inż. Michał Nadrajkowski

Technik symulacji medycznej

tel. 89 524 54 64

e-mail: michal.nadrajkowski@umw.edu.pl

Pokój 205

 

rat. med. Anna Lichota

Instruktor symulacji medycznej

tel. 89 524 54 64

e-mail: anna.lichota@uwm.edu.pl

Pokój 205

 

mgr Iwona Wiereńko

Samodzielny referent

tel. 89 524 65 95

e-mail: iwona.wierenko@uwm.edu.pl

Pokój 200

 

Portiernia CSM

tel. 89 524 60 73

e-mail: portierniacsm@uwm.edu.pl